zubní ordinace


Specializovaná stomatologická klinika poskytuje komplexní
a profesionální péči o Vaše zuby více jak 25 let ...

Školení a trainee

Školení a kurzy

Pomáháme Vám k úspěchu

Připravili jsme pro Vás školení v oblastech:

Mikroskopická endodoncie a ergonomie na pracovišti

Školení je koncipováno jako dvoudenní a je rozděleno do dvou částí, tj. první den je vyčleněn na teoretickou část a druhý den je věnován praktickým ukázkám.

Teoretická část:

  • základy úspěšné endodoncie
  • indikační rozvaha
  • kofferdam
  • výplachový protokol
  • zvětšení v endodoncii (operační mikroskop x lupové brýle)
  • adhezivní postendodontické ošetření
  • kdy dělat RCRT a kdy RKH
  • ekonomika a management endo. ošetření.

Workshop:

Správné nasazení kofferdamu, práce na zubech Truetooth, treparace, glidepath, opracování kanálků systémem reciproc, zaplnění kanálků thermafilem, práce s MTA a plnění systémem MAP one, provedení ergonomie ošetření pod operačním mikroskopem a za pomocí lupových brýlí, včetně názorné ukázky ergonomie čtyřruké asistence.

Management ordinace

Školení managementu ordinace je především zaměřeno na problematiku provozování soukromé stomatologické praxe s maximálním přihlédnutím na legislativní požadavky. Mezi hlavní části patří cenová tvorba (tzv. minutáž), management a marketing ve stomatologii a administrativní požadavky plynoucí z provozování praxe. Školení je koncipováno jako jednodenní, dle domluvy může být upraveno dle Vašich požadavků.

Trainee program

Připravíme Vás na vstup do stomatologické praxe

Trainee program je primárně určen studentům posledních ročníků lékařské fakulty v oboru stomatologie a dentálním hygienistkám, kteří se chtějí připravit na práci zubního lékaři již při studiu. V rámci tohoto programu Vám čeká základní seznámení s fungováním stomatologické praxe, zacvičení v jednotlivých stomatologických odvětvích a samozřejmě praktický nácvik pod vedením našich zkušených stomatologů, event. dentálních hygienistek.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na reditel@k-11.cz.