zubní ordinace


Specializovaná stomatologická klinika poskytuje komplexní
a profesionální péči o Vaše zuby více jak 25 let ...

Zubní laboratoř

Součástí stomatologické Kliniky K11 je vlastní laboratoř. Naši zubní technici v oboru fixní, snímatelné protetiky a ortodoncie (rovnátka) se pravidelně vzdělávají. Poskytujeme i školení zubním technikům z jiných laboratoří.

Při výrobě korunek, můstků a snímacích náhrad klademe důraz na spolupráci lékaře a zubního technika přímo v ordinaci, neboť pokud se zubní technik osobně setká s pacientem, snáze se docílí výsledku, který si pacient představuje.

Pro děti zhotovujeme krásná barevná rovnátka s třpytkami a obrázky

Pro pacienty máme připraveny i vzorové práce, aby si dokázali lépe vybrat, který typ protetické práce si přejí mít v ústech, protože chápeme, že termíny keramika, kompozit, faseta, inlay, hybridní protéza zní samozřejmě nám zubařům, ale pro člověka pracujícím v jiném oboru, jsou tyto názvy španělskou vesnicí :-)

U prací s vysokými nároky na estetiku (keramické fasety, korunky, můstky) zveme pacienta do zubní laboratoře a korunky individuálně dobarvujeme přímo podle vlastních zubů pacienta, je možné vytvořit skvrnky, prasklinky, nepravidelné kousací hrany. Hlavním kritériem je přání člověka, který bude námi vyrobené zuby po dlouhá léta užívat :-) Jen přirozeně vypadající protetická práce je opravdu estetická.

Zhotovujeme i cementované a šroubované korunky a můstky na implantáty. Při jejich výrobě spolupracujeme s frézovacím centrem, neboť jedině frézované kovové konstrukce splňují vysoké nároky na přesnost. Na tyto konstrukce poskytujeme prodlouženou záruku 5 let.

Nabízíme spolupráci i lékařům mimo naše pracoviště . U zkoušek rozsáhlejších můstků nabízíme přítomnost zubního technika.