zubní ordinace


Specializovaná stomatologická klinika poskytuje komplexní
a profesionální péči o Vaše zuby více jak 25 let ...

Specializovaná stomatologická Klinika K11 Brno - základní informace

Specializovaná stomatologická Klinika K11 poskytuje komplexní a profesionální péči o Vaše zuby a to již více jak 20 let. Za tuto dobu jsme se stali pracovištěm, které se svojí velikostí a vybavením zařadilo k leaderům v oblasti specializované stomatologie. Najdete u nás stabilní tým stomatologů a stomatologů specialistů, v oblasti stomatochirurgie, implantologie, estetické stomatologie, mikroskopické endodoncie, parodontologie, protetiky a dětské stomatologie. Naše ordinace jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a špičkovými materiály od renomovaných výrobců, díky kterým můžeme garantovat nejvyšší možnou kvalitu našich stomatologických prací. Disponujeme vlastní laboratoří, která je schopna bezprostředně reagovat na vaše požadavky a zajistit tak laboratorní práce v nejkratším možném čase, při zachování nejvyšší možné kvality. Samozřejmostí je plně vybavené rentgenové pracoviště, zhotovující intraorální a OPG digitální snímky. Na naší stomatologické klinice naleznete veškeré vybavení pod „jednou střechou“, což v maximální možné míře zkvalitní péči o vaše zuby a zkrátí časovou náročnost na minimum.

Klademe velký důraz na profesionalitu a odbornou kvalifikaci veškerého našeho personálu, který si neustále své znalosti doplňuje a rozšiřuje. Naši lékaři se pravidelně účastní zahraničních stáží a školení, ze kterých následně získané dovednosti uplatňují ve své každodenní lékařské praxi.

Přejeme si, aby se pravidelná návštěva stomatologické kliniky K11 stala příjemnou a přirozenou součástí prevence a péče o vaše zuby.