zubní ordinace


Specializovaná stomatologická klinika poskytuje komplexní
a profesionální péči o Vaše zuby více jak 25 let ...

Implantologie, zubní implantáty a náhrady

Ztráta jednotlivého zubu nebo více zubů neodsuzuje člověka k obroušení ostatních vlastních zubů nebo k protéze. Obroušení vedlejších zubů kvůli ztrátě jednoho zubu je dnes považováno za zbytečné a nevratné poškození pacienta. Zavedení implantátu s korunkou je i cenově výhodnější než můstek.

Naše stomatologická Klinika K11 nabízí zavádění kvalitních, výzkumem a časem prověřených implantátů Straumann a Meisinger. Neexperimentujeme s levnými alternativami implantátů, neboť mnohé ze systémů implantátů nenabízejí žádné záruky do budoucnosti. Zavedený implantát v kosti můžete mít i doživotně, pokud zvolíte kvalitní systém, máte jistotu, že v pozdějším věku půjde například jednotlivý implantát spojit s dalším a dva implantáty mohou nést i můstek se čtyřmi korunkami nebo čtyři implantáty unesou můstek v kompletně bezzubé čelisti. Implantát je tedy investicí do budoucnosti.

V naší stomatologické Klinice K11 zavádějí implantáty pouze specialisté v oboru ústní a čelistní chirurgie. Nejde o to, že by zavedení implantátu bylo technicky náročné, ale s případnými komplikacemi si poradí opravdu jen zkušený chirurg, nikoliv lékař, pro kterého je chirurgie jen okrajovou záležitostí.

Korunky, můstky a snímací protézy na implantátech zhotovuje lékař - protetik.

Náš tým
chirurg implantolog - lékař protetik - zubní technik
jsou členy prestižní švýcarské implantologické společnosti International Team for Implantology a České implantologické společnosti.

Tito specialisté se pravidelně školí na teoretických i praktických stážích u nás i v zahraničí.
Spolupracujeme i s praktickými zubními lékaři, kteří nám své pacienty odesílají. Na implantologickou konzultaci se lze objednat i bez doporučení zubního lékaře.